Várjuk észrevételeit
A A A

Fogyasztói Adatvizsgáló

A Szegedi Vízmű Zrt.

FOGYASZTÓI ADATVIZSGÁLÓ

pozicióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szeged és Algyő területén vízmérők rendszeres leolvasása, vízmérők, vízmérési helyek, záró elemek ellenőrzése,
  • leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben,
  • leolvasási adatok feladása az adatfeldolgozást végző programba,
  • felhasználási helyek szolgáltatási szerződés szerinti ellenőrzése, tapasztaltak jegyzőkönyvbe rögzítése,
  • felhasználó változáshoz kapcsolódó helyszíni ellenőrzések elvégzése,
  • felhasználói kérések, panaszok helyszíni vizsgálata,
  • felhasználók tájékoztatása.

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • alapfokú MS Office ismeretek,
  • precízség, fizikai terhelhetőség,
  • jó kommunikációs készség,
  • műszaki ismeretek megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:
  • teljesítményarányos jövedelem; béren kívüli juttatások,
  • korrekt elvárások, stabilitás.

A szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a pozíció feltüntetésével 2017. szeptember 8-ig, az alábbi email címre várjuk: humanpolitika@szegedivizmu.hu